Obal a ubrousek na suchý zip - Geo

Minimalizace odpadu Opakovaně použitelný výrobek

Opakovaně použitelný obal a ubrousek na jídlo na cesty.

215 Kč včetně DPH

Kód: FW6022

Hmotnost: 0,05 kg

Dostupnost: Skladem

  • Opakovaně použitelný obal/prostírání na sendvič, housku, kousky ovoce, sušenky, sýr...
  • Obal je nepropustný, jídlo v něm vydrží delší dobu čerstvé a negumovatí jako v plastových sáčcích
  • Zdravotně nezávadné, bez obsahu olova, ftalátů a bisfenolu A
Opakovaně použitelný obal a ubrousek v jednom na jídlo s sebou. Jídlo jednoduše zabalíte s použitím suchého zipu na ubrousku. Ten dobře drží a nehrozí tak vypadnutí jídla do tašky. Po vybalení můžete využít jako prostírání, což je velmi praktické při jídle v přírodě, ve škole a všude mimo domov. Z jedné strany je potištěná bavlna, z vnitřní strany je nepropustný materiál polyester, který udržuje jídlo déle čerstvé. Jídlo v ubrousku „negumovatí“ jako v plastových sáčcích.

Zdravotně nezávadné, bez olova, ftalátů i Bisfenolu A.

Obal je velmi trvanlivý, vydrží roky. Snadno se čistí. Obvykle stačí opláchnout pod tekoucí vodou, při větším znečištění může vyprat v pračce. Sušte na vzduchu.

Vyrobeno v Indii ve výrobě, která je zapojena do Etického obchodování. Pro více informací o této iniciativě navštivte www.ethicaltrade.org.


Specifikace:

  • Bez olova, ftalátů a Bisfenolu A
  • Rozměry: průměr 35,5 cm
  • Materiál: bavlna a polyester
  • Vyrobeno v Indii
  • Váha 42 g

Keep Leaf

Keep Leaf je malá rodinná firma. Je postavena na tom, že je možné vyrábět ekologické výrobky maximálně funkční, cenově zajímavé, moderní, atraktivní a dlouhodobě použitelné.
Jas, zakladatel firmy, se drží pravidla, že jeho výrobky a jeho designy musí být i veselé a pozitivní. Tvrdí, že být zelený nemusí znamenat být nudný.
Velmi mu záleží na opakovaném využití výrobků. Není samozřejmě špatné plastové sáčky recyklovat, ale výrobky opakovaně a dlouhodobě používat je mnohem ekologičtější a samozřejmě levnější. Keep Leaf používá jen materiály vzniklých přírodě blízkým hospodařením. Většina výrobků je z bio bavlny. Jejich řada výrobků pro přenos potravin maximálně dbá na praktičnost, snadné mytí a sušení výrobku a samozřejmě zachování kvality potravin. Výrobky neobsahují škodlivé ftaláty, olovo ani Bisfenol A. Výrobky jsou vyráběny v Indii ve výrobě, která je je zapojena do Etického obchodování. Pro více informací o této iniciativě navštivte www.ethicaltrade.org

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky