Ptačí krmítko na semínka velké nerezové

Z přírodního materiálu Biologicky rozložitelné Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás

Celokovové nerezové krmítko na semínka s osmi otvory s bidélky.

899 Kč včetně DPH

Kód: SSBFL

Hmotnost: 0,65 kg

Dostupnost: Skladem

Novinka
  • Celokovová nerezová konstrukce
  • Pevné a odolné
  • S 8 otvory s bidélky
  • Snadno zavěsitelné za kovové lanko
  • Jednoduše se rozebere a čistí
Celokovové krmítko na semínka je vyrobené z nerezové oceli, takže je odolné proti nepřízni počasí. Tvar krmítka chrání potravu před deštěm, ale i před exkrementy ptáků. Ptáci se mohou krmit z 8 otvorů, sednou si na bidýlko a vybírají semínka z otvoru, nebo si můžou zobnout ze spodní misky. Díky tomu, že ptáci v krmení nestojí, tak v něm ani nekálí, a zamezuje se tak přenos ptačích chorob skrz trus. I tak doporučujeme provádět komplexní hygienu krmítka cca jednou za 14 dní. Stačí dobře omýt mýdlovou vodou a nechat vysušit. Více o péči o krmítka se můžete dočíst na našem blogu zde.

Krmítko se skládá ze spodní misky, válce s otvory a bidýlky a horní stříšky, vše je vyrobeno z nerezové oceli, krmítkem vede ocelové lanko, které drží všechny části pohromadě a za které se krmítko zavěsí na větev apod. Na rozdíl od kovových krmítek, které jsou jen potažené plastem, je toto krmítko vyrobeno čistě z nerezové oceli, a tudíž nerezaví. Neobsahuje žádné plastové součásti.

Krmítko můžete naplnit semínkovou směsí, slunečnicovými semínky, ale i oblíbenými lojovými peletkami. Velký výběr ptačího krmení najdete v sekci Krmení pro ptáky.

Pokud byste se chtěli dozvědět více o jednotlivých typech krmítek a ptácích, kteří na ně létají, můžete se začíst do našeho článku na blogu Typy krmítek a jaké ptáky na nich uvidíte.

„Jestli chcete kvalitní velké krmítko, které vám vydrží dlouhé roky a je navíc plně recyklovatelné, tak jste ho právě našli. Jsou ale ptáci, které na závěsná tubusová krmítka nelétají, takže ho doporučuju zkombinovat například s krmítkem typu domeček nebo s krmným pultíkem.“ - Markéta


Specifikace:

  • Barva: stříbrná
  • Rozměry: výška 39,5 x průměr 16,5 cm + háček 3 cm
  • Materiál: nerezová ocel
  • Váha: 640 g

Wildlife World

Britská firma Wildlife World je známá svojí láskou ke zvířatům a přírodě. A tak se není čemu divit, že kromě toho, že ve svých vlastních dílnách vyrábí unikátní sortiment budek, domečků a krmítek, věnuje se i osvětě a spolupráci s ekologickými organizacemi. Ve výrobě důsledně využívá jen certifikované FSC dřevo a ekologicky šetrné barvy a recyklovaný papír. Podporuje i organizace zabývající se ochranou klimatu.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky