Sada 3 vařeček z přírodního bambusu

Z přírodního materiálu Biologicky rozložitelné

Sada 3 vařeček z certifikovaného bio bambusu.

Certifikace: BIO

Certifikace: Vyrobeno z udržitelně vypěstovaného bambusu

365 Kč včetně DPH

Kód: 055995

Dostupnost: Skladem

  • Sada 3 nejpoužívanějších vařeček
  • Z lehkého a zároveň tvrdého materiálu
  • Vyrobeno z certifikovaného bio bambusu
  • Neabsorbuje chutě a vůně
  • Přirozeně antibakteriální

Tato sada obsahuje 3 nejpoužívanější vařečky v každé kuchyni.

Každá vařečka je vyrobena z jednoho kusu certifikovaného bio bambusu. Je ručně tvarován a obroušen k absolutní hladkosti. Na rozdíl od dřeva je bambus nenasákavý, a proto neabsorbuje vůně jídel. Je velmi lehký a tvrdý, ale neškrábe povrch nádobí.

Bambus je také přirozeně antibakteriální a neflekatí. Je déle trvanlivý než dřevo a nevadí mu horká voda.

Certifikováno pro styk s potravinami, bez ftalátů a olova.

Myjte v horké vodě s ekologickým přípravkem na mytí nádobí a pořádně opláchněte. Nedoporučuje se mytí v myčce a dlouhé namáčení. Nepoužívejte v mikrovlnné troubě.
 

Specifikace:

  • Rozměry: délka cca 35 cm
  • 3 kusy

Bambu

Jeff Delkin and Rachel Speth, zakladatelé firmy Bambu z USA, si dali za cíl zvýšit zájem o obnovitelné materiály a udržitelné praktiky v oblasti výrobků pro domácnost a to ve spojení s originálním designem. Bambus je rychle rostoucí tráva bez chemie a zavlažování a i díky svým vlastnostem se o něm mluví jako o rostlině budoucnosti.
Řada výrobků Bambu přináší udržitelné alternativy do oblasti moderního bydlení, ale firma se také trvale snaží i o každodenní zavádění dalších udržitelných praktik do všech částí svého bussinesu. Využívají lokální zdroje a lokální blízké firmy, u kterých kontrolují šetrnost jejich výrobních postupů.
Bambu je jedinou značkou, která nabízí výrobky z certifikovaného organického bambusu. Podporují fair trade praktiky a jsou členy Green America Seal of Approval.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky