Tradiční mýdlo z Aleppa s vavřínovým olejem 5 % - 190g

Z přírodního materiálu Biologicky rozložitelné Bez živočišných složek Bez palmového oleje Netestováno na zvířatech

Tradiční mýdlo z Aleppa s vavřínovým olejem.

Certifikace: Bez živočišných složek

Certifikace: Netestováno na zvířatech

Palmový olej: Ne

129 Kč včetně DPH

Kód: 10490

Hmotnost: 0,22 kg

Dostupnost: Skladem

  • Vhodné pro všechny typy pokožky
  • S vavřínovým olejem
  • Bez palmového oleje a syntetických látek
  • Netestováno na zvířatech - vhodné pro vegany
Nenápadné mýdlo s fascinující historií a jedinečnými účinky na pokožku. Představujeme vám ručně vyráběné mýdlo ze syrského Aleppa, které je považováno za vůbec nejstarší pevné mýdlo na světě. A o ctitele nemá nouzi ani dnes, protože přirozeně pěstí, hojí a hloubkově hydratuje.
Aleppské 100% přírodní mýdlo je díky svým mimořádným účinkům vhodné pro každodenní používání a pro všechny typy pokožky. Můžete jím umývat obličej, tělo i intimní partie. Využijete ho i při péči o vlasy, pomáhá při onemocněních vlasové pokožky včetně lupů (doporučujeme doplnit přírodním kondicionérem s kyselým pH).

Na povrchu zlatavě hnědé, uvnitř světle až tmavě zelené, na omak mastné, plus specifická zemitá vůně – tak vypadá jemné mýdlo z čistě přírodních surovin, které aleppští mydláři vyrábí již téměř 4 000 let z olivového a vavřínového oleje.
Olivový olej pěstí a zvláčňuje. Vavřínový olej čistí, hojí a pomáhá zklidňovat problematickou pleť a kožní onemocnění (akné, ekzémy, dětské opruzeniny). Čím vyšší je obsah vavřínového oleje v mýdle, tím je jeho blahodárné působení silnější.

Uchovávejte mýdlo na suchém místě. Pokud dlouho zůstává ve vlhku, rozmočí se a na povrchu se vytváří gel.

Firma Tierra Verde se zavazuje, že z ceny produktu daruje částku 5 Kč společnosti Člověk v tísni. Člověk v tísni mimo jiné podporuje lidi žijících na severu Sýrie, místě nejvíce zasaženém dlouhotrvajícím konfliktem. Člověk v tísni poskytuje lidem žijícím v této oblasti potravinové balíčky, poukázky na nákup jídla v místních obchodech nebo pomáhá zprostředkovat pracovní příležitosti. Konkrétně v Aleppu a Idlibu podporuje vzdělávání dětí – opravují poničené třídy, dodává školní pomůcky nebo například školí učitele, jak řešit psychická traumata žáků.

Specifikace:

  • Složení: Olea Europaea Fruit Oil, Aqua, Laurus Nobilis Leaf Oil, Sodium Hydroxide.
  • Hmotnost: 190 g
  • Země původu: Sýrie

Tierra Verde

Firma TIERRA VERDE s.r.o. byla založena v roce 2008 a je českou společností bez zahraniční účasti. Jejím cílem je vyrábět výrobky denní potřeby s co nejmenším negativním dopadem na zdraví a životní prostředí a s co nejpozitivnějším vlivem na člověka a společnost.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky