Úsporné radiátorové fólie Radflek 3 ks - pro 6 radiátorů

Vyrobeno v EU Úspora energie

Úsporná fólie na 6 radiátorů, se snadnou instalací a rychlou ekonomickou návratností.

699 Kč včetně DPH

Kód: RF-6RP12FC

Hmotnost: 0,52 kg

Dostupnost: Skladem

  • Ušetřete za energii a teplo ve své domácnosti
  • Nejúčinnější energeticky úsporná radiátorová fólie na trhu pro radiátory s uchycením na zeď
  • Vyrobena z materiálu Eco-Brite®, což je unikátní laminátová hliníková fólie se speciálně upraveným dlouhotrvajícím povrchem, který zabraňuje oxidaci a udržuje vysokou odrazivost fólie.
  • Odráží minimálně 95 % tepelné energie vyzařované ze zadní části vašeho radiátoru
  • Snižuje Vaše účty za vytápění až o 45 %
  • Dle výsledků testů je dokonce o 23 % účinnější než běžné fólie na trhu nebo „pilovité“ panely Heatkeeper
Ekonomická návratnost investice je jedna topná sezóna, tedy cca 6 měsíců. Fólie je vyrobena z unikátní laminátová hliníková fólie se sedmi vrstvami materiálu a vysokou odrazivostí. Speciální povrch zabraňuje oxidaci fólie, je odolná také proti roztrhnutí do hmotnosti 250 kg, netřepí se, vysoká kvalita provedení, minimální životnost fólie dle údajů výrobce je několik let.

Certifikována britskou organizací BBA, BRE, oproti běžným fóliím na trhu s postupem času dramaticky neklesá odrazivost tepla. Snadná instalace do 5 minut, nemusíte platit žádnou specializovanou firmu, nepotřebujete odstranit radiátory, Radflek fólie se pouze zavěsí za radiátor.

Patentované úsporné fólie Radflek jsou oceněny nezávislým testem Energy Saving Trust. Přísná kritéria tohoto nezávislého testu poskytují jistotu domácnostem, že používají produkt, který nejen že jim ušetří peníze na účtech za energii, ale také přispěje ke snížení negativních vlivů na životní prostředí. Více o výrobku najdete na www.usporazavytapeni.cz

Specifikace:

  • Balení obsahuje 3 kusy fólie s rozměry 60 x 120 cm a 12 kusů speciálních držáků pro uchycení fólie za radiátory. Jedna fólie s rozměry 60 x 120 cm je určena pro 2 standardní radiátory (celé balení pro 6 radiátorů).

Vaše dotazy

Zpráva