Feel Eco - čistič koupelen 450 ml

Vyrobeno v ČR Bez živočišných složek

Jemný čistící přípravek na tvrdé povrchy.

Certifikace: Bez živočišných složek

119 Kč včetně DPH

Kód: V453400450

Hmotnost: 0,50 kg

Dostupnost: Skladem

  • Odstraňuje mýdlové a vápenné nečistoty a mastnoty
  • Snadno odbouratelné složení
  • Netestováno na zvířatech
  • S certifikátem Ecolabel

Feel Eco čistič je ekologický a účinný tekutý přípravek určený k jemnému ošetření keramických, kovových, skleněných i plastových povrchů. 


Složení je založeno na snadno biologicky odbouratelných tenzidech a přírodně identické kyselině citronové.

Nepoužívejte přípravek na citlivé materiály, jako jsou například leštěné mramorové a vápencové povrchy.


Specifikace:

  • Složení : méně než 5 % : neiontové povrchově aktivní látky, aniontové povrchově aktivní látky, parfémy, Sodium Benzoate
  • Firma Feel Eco zaručuje používání pouze RSPO certifikovaného palmového oleje. Tato certifikace označuje palmový olej, který pochází z udržitelných zdrojů a splňuje kritéria pro ochranu životního prostředí. Pod tímot logem tedy najdete produkty, které nezatěžují a neohrožují místí faunu a flóru, ale také podporují místní výrobce.
  • S certifikátem Ecolabel

Fosfa

FOSFA a.s. se sídlem v Břeclavi je podnik s dlouholetou výrobní tradicí, která sahá až do roku 1884. Certifikace dle ISO 9001, ISO 14001, FDIS ISO 22000, KAIZEN kultura a myšlení spolu s moderními technologiemi jsou zárukou ekologicky šetrné výroby, vysoce profesionálního přístupu i kvality samotných produktů. Řada eko drogerie Feel Eco firma uvedla na trh v roce 2011 a neustále jí rozšiřuje. Ve výrobcích jsou používány ingredience rostlinného původu a snadno biologicky odbouratelné. Výrobky prošly řadou náročných testů prokazující kvalitu, šetrnost jak k životnímu prostředí, tak i k prádlu. Koncentrované prostředky jsou efektivní při nízkých dávkách i při nízkých teplotách. Receptury Feel Eco nejsou testovány na zvířatech.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky