Ptačí pítko Oasis

Z recyklovaného materiálu Vyrobeno v EU Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás

Pítko pro ptáky a další živočichy s ochranou proti utonutí.

629  včetně DPH

Kód: OASIS

Dostupnost: Skladem

  • Pítko má matný žíhaný povrch, který imituje kámen a pěkně kontrastuje s lesklým vnitřkem pítka a odlesky vody.
  • Schůdky v pítku umožní ptákům, ale i včelám, čmelákům a dalším užitečným tvorečkům vstup i výstup při pití nebo koupání, bez rizika utonutí.
  • Mrazuvzdorné
Toto pítko je vyrobeno z ekologického materiálu PolyBoo. Je směsí 100% recyklovaného plastu a bambusového vlákna pro větší pružnost. Barva pítka je šedo-bílá s šedo-zelenými odstíny uvnitř pítka, takže připomíná přírodní kámen. Pítko je vyrobeno z odolného materiálu, přesto doporučujeme jej na zimu uklidit a znovu instalovat na jaře. Pítko neodolá zmrzlé vodě!

Součástí pítka je nízký podstavec, díky kterému je pítko nad zemí. Do pítka je samozřejmě možné vložit kamínky jako dekoraci a jako další možnost ochrany živočichů před utonutím (nejsou součástí výrobku).

Doporučené umístění: otevřený prostor, kde nemůže kočka číhat v blízkosti krmítka.

Toto pítko běžně využívají: zahradní ptáci, užitečný hmyz.


Specifikace:

  • Rozměry: výška s podstavcem  5,5 x 30cm
  • Váha: 970g

Wildlife World

Britská firma Wildlife World je známá svojí láskou ke zvířatům a přírodě. A tak se není čemu divit, že kromě toho, že ve svých vlastních dílnách vyrábí unikátní sortiment budek, domečků a krmítek, věnuje se i osvětě a spolupráci s ekologickými organizacemi. Ve výrobě důsledně využívá jen certifikované FSC dřevo a ekologicky šetrné barvy a recyklovaný papír. Podporuje i organizace zabývající se ochranou klimatu.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky