Semínková směs Letničky pro včely 10g

Z přírodního materiálu Biologicky rozložitelné Vyrobeno v ČR Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás

Letničky pro včely a další opylovače.

38  včetně DPH

Kód: plantalpv

Dostupnost: Skladem

  • Letničky pro včely a další opylovače
  • Osivo stačí na 5 m2 plochy, i takto malý kousek může pomoci
Různobarevná směs letniček, které kvetou od časného léta do podzimu. Především v pozdním létě a začátkem podzimu pomáhají doplňovat ubývající pastvu. Rostliny jsou vyhledávány včelami, ale i motýly, včelkami samotářkami a dalšími oplylovači.

Toto směs není vytrvalou květnatou loukou. Pro dobré kvetení je vhodné vysévat každý rok znovu. Po vegetaci je možné zbytky rostlin zarytím použít jako hnojení.

Stanoviště: slunné, na půdu jsou nenáročné, vhodné na půdu střední až sušší
Vytrvalost: jednoletá květnatá louka
Doporučený výsev pro ruční setí: 2g na 1m2 (pro setí secím strojem 1g na 1m2)

Složení směsi: brutnák lékařský (Borago officinalis), jetel inakarnát (Trifolium incarnatum), měsíček zahradní (Calendula officinalis), sléz lesní maurský (Malva sylvestris var. mauritianum), svazenka vratičolistá (Phacelia tanacetifolia), sluncovka kalifornská (Eschscholzia californica)
 

Specifikace:

  • Složení: brutnák lékařský (Borago officinalis), jetel inakarnát (Trifolium incarnatum), měsíček zahradní (Calendula officinalis), sléz lesní maurský (Malva sylvestris var. mauritianum), svazenka vratičolistá (Phacelia tanacetifolia), sluncovka kalifornská (Eschscholzia californica)
  • Na cca 5 m2
  • Český výrobek

Planta Naturalis

Planta Naturalis je malá česká firma z Markvartic u Sobotky. Již od roku 1993 se věnují hlavně květnatým loukám a všemu, co s nimi souvisí. Dlouhodobě sledují vzájemné vztahy mezi rostlinami, aby sestavili nejlepší složení směsí osiv pro založení krásných a odolných květnatých luk.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky

Louka