Volitelný zadní panel pro budku 1FE

Z přírodního materiálu Vyrobeno v EU Pomoc zvířatům kolem nás

Přídavný zadní panel k budce 1FE.

935 Kč včetně DPH

Kód: 748/3

Dostupnost: Skladem

  • Pokud nepotřebujete zachovat stávající úkryty netopýrů a umožnit k nim přístup, je možné doplnit tento panel k netopýří budce 1FE.
  • Panel je vybaven další dřevěnou deskou, čímž jsou uvnitř budky vytvořeny různé plochy.
  • Zdrsněný povrch desky a celé stěny panelu je pro netopýry velmi atraktivní.
Instalace je velmi snadná. Panel lze zabudovat do izolace (v tom případě jej stačí přilepit na původní stěnu budovy pomocí stavebního lepidla), nebo může být přišroubován do zdi.
 

Specifikace:

  • Materiál: Schwegler dřevocement s dřevěným panelem přizpůsobeným dlouhodobému používání.
  • Venkovní rozměry (budka 1FE s volitelným zadním panelem): 30 x 30 x 10 cm
  • Váha: volitelný panel – 2,9 kg, celková váha – 8 kg

Schwegler

Německá firma Schwegler byla založena již před 60 lety. Dnes má několik desítek zaměstnanců. Ve spolupráci s vědci a ochranářskými organizacemi se věnuje vývoji a výrobě výrobků sloužící k ochraně ptáků, netopýrů, hmyzu, drobným savců… Jejich patentovaná směs dřevěných pilin, cementu a dalších přírodních pojiv umožňuje výrobu unikátních výrobků s vynikajícími užitnými vlastnostmi. Poctivá práce zaměstnanců Schwegler a nadšení proto, co dělají, způsobilo, že dnes lze bez rozpaků označit portfolio jejich výrobků jako to nejlepší pro zvířata kolem nás. To ostatně potvrzují i doporučení mnoha odborných ornitologických organizací z celé Evropy. Po celé Evropě můžeme dnes najít miliony budek Schwegler.

Soubory

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky