Výukové karty Rostliny okolí lidských sídel

Vyrobeno v ČR Pomoc zvířatům kolem nás

Sada 23 originálních ilustrovaných karet o rostlinách z našeho okolí.

369 Kč včetně DPH

Kód: vyukovekartyrostliny

Hmotnost: 0,20 kg

Dostupnost: Skladem

  • 23 výukových karet s rostlinami, které se běžně vyskytují v našem okolí
  • Křídový papír s povrchovou laminací
  • Ručně malované obrázky a zajímavé informace o každém jednotlivém druhu
  • Dodávány v plátěném pytlíčku
  • Pro všechny milovníky přírody, pro děti i dospělé
Sada poznávacích karet Rostliny okolí lidských sídel obsahuje 23 druhů rostlin na které narazíme v našem okolí, ať už ve městě nebo na vesnici. Na jedné straně karet je obrázek a na druhé straně mnoho informací o dané rostlině. Sada je vhodná pro děti i dospělé.

JEDINEČNÝ OBSAH KARET
Všechny ilustrace na kartách jsou autorské a byly vytvořeny na míru tak, aby se podle nich rostliny dobře určovaly. Všechny ilustrace vznikaly podle živých rostlin. V kartách najdete informace, které nenajdete nikde jinde, protože vycházejí ze zkušeností botanika. Každý botanik byl někdy na začátku, takže ví, jaké znaky jsou nejdůležitější a které lze pominout. V textu najdete mimo jiné poznámky o možných záměnách s jinými druhy. Pokud má rostlina nějaké jedinečné znaky, jsou taktéž uvedeny.
Kartičky mají jedinečný design. Na přední straně není uveden název druhu. Díky tomu si lze velice jednoduše procvičovat znalost jednotlivých druhů, správné jméno odhalíme jednoduchým otočením kartičky. V neposlední řadě jsou kartičky krásné i pro vystavení v interiéru.

IDEÁLNÍ FORMÁT, VELIKOST A POVRCHOVÁ ÚPRAVA
Karty mají velikost 105 x 148 mm, tedy formát A6. Tento formát je dostatečně velký, aby na něm byly patrné všechny důležité detaily. Zároveň je ideálně skladný pro to, aby se karty daly nosit všude s sebou, vejdou se i do toho nejmenšího batůžku. Karty mají zakulacené rohy, takže se s nimi dobře pracuje a rožky se neohýbají. Pro výrobu karet byl použit křídový papír o gramáži 350g/m2, což spolu s povrchovou laminací podstatně zvyšuje jejich odolnost.

PRAKTICKÝ PYTLÍČEK
Kartičky jsou dodávány v plátěném pytlíčku, který je neocenitelný pokud chceme vzít karty s sebou do přírody. Pytlíček je vyroben v České republice v chráněné dílně. Materiálem pytlíčku je 100% bavlna. Všechny švy jsou krásně začištěné a lze jej samozřejmě prát (podle pracích symbolů uvedených na štítku uvnitř pytlíčku). Může vám tak sloužit opravdu hodně dlouho.Specifikace:

  • Obsahuje: 23 karet o velikosti 105 x 148 mm, plátěný pytlíček
  • Materiál karet: křídový papír o gramáži 350g/m2, povrchová laminace
  • Materiál pytlíčku: 100% bavlna
  • Vyrobeno v ČR, pytlíčky ušité v chráněné dílně

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky