Zvířátka české přírody - výukové karty pro děti

Vyrobeno v ČR Nákupem podpoříte neziskový projekt

Výukové karty formátu A3 určené pro děti od 4 do cca 10 let.

379 Kč včetně DPH

Kód: kartyzviratka

Hmotnost: 1,40 kg

Dostupnost: Skladem

  • 40 oboustranných výukových karet formátu A3 barevně tištěných na velice kvalitním tvrdém papíru.
  • Na přední straně je hádanka s přesnou kresbou od Z. Doležala a originální dětskou říkačkou M. Paiskera.
  • Zadní strana plná zajímavých informací a poutavě zpracovaných textů od R. Trnky vždy ke konkrétnímu živočišnému druhu z přední strany.
Vše je koncipováno jako vzdělávací materiál hlavně pro menší děti, ale i dospělí se zaručeně dozvědí spoustu nových věcí. Jednotlivé karty jsou dle druhů (obojživelníci, plazi, ptáci a savci) barevně odlišeny a uloženy ve speciálních papírových deskách. Hmotnost jednoho pare je 1,5 kg!

Na jednotlivých kartách najdete tato zvířata: Kos černý, špaček obecný, sýkora modřinka, vlaštovka obecná, jiřička obecná, vrabec polní, stehlík obecný, skřivan polní, červenka obecná, dlask tlustozobý, konipas horský, sojka obecná, straka obecná, výr velký, ledňáček říční, kormorán velký, labuť velká, čáp bílý, ještěrka obecná, slepýš křehký, zmije obecná, užovka obojková, skokan hnědý, ropucha obecná, rosnička zelená, mlok skvrnitý, čolek obecný, rak říční, srnec evropský, zajíc polní, veverka obecná, bobr evropský, ježek západní, liška obecná, jezevec lesní, kuna lesní, lasice kolčava, rys ostrovid, netopýr velký.

Celý zisk z prodeje těchto karet, které jsou vhodné domů i do školky nebo školy, putuje vydavateli, kterým je Dobrovolný ekologický spolek – ochrana ptactva, Záchranná stanice živočichů Plzeň. Více o něm na www.desop.cz.


Specifikace:

  • Počet kusů karet: 40
  • Formát: A3

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky