Výukové karty Brouci

Vyrobeno v ČR Pomoc zvířatům kolem nás

Sada ručně malovaných karet s 20 druhy našich brouků.

369 Kč včetně DPH

Kód: vyukovekartybrouci

Hmotnost: 0,20 kg

Dostupnost: Skladem

  • 20 výukových karet na téma brouci
  • Křídový papír s povrchovou laminací
  • Ručně malované obrázky a zajímavé informace o každém jednotlivém druhu
  • Dodávány v plátěném pytlíčku
  • Pro všechny milovníky přírody a pro začínající entomology, pro děti i dospělé
Karty jsou nádherně graficky zpracované a zaujmou také detailními informacemi pro každý druh. Jsou dodávány v plátěném pytlíčku. Vyrazte do přírody a všechny je prozkoumejte!

Kolik druhů našich brouků znáte? Tyto kartičky vám jich představí rovnou 20. A to díky nádherným ručně malovaným obrázkům a mnoha zajímavým informacím o každém jednotlivém druhu. Dozvíte se tak např. na které brouky si máte dát pozor, když je potkáte, protože jsou velmi jedovatí nebo kteří brouci jsou nejužitečnější při uklízení naší krajiny. Dozvíte se také, jak poznáte jednotlivé druhy, jakým způsobem žijí, čím se živí, tipy na místa kde je můžete vidět a mnoho jiných zajímavých věcí.

Součástí karet jsou tyto druhy: hrobařík obecný , chrobák lesní, chroust obecný, kozlíček písečný, lakonosec rýhovaný, lýkožrout smrkový, majka fialová, mandelinka bramborová, nosatec žaludový, páteřníček sněhový, pestrokrvečník včelový, puchýřník lékařský, roháč obecný, slunéčko sedmitečné, střevlík měděný, svižník polní, štítonoš zelený, tesařík alpský, tesařík ozbrojený a zlatohlávek skvostný.

Karty jsou skvělé pro všechny co mají rádi přírodu a pro začínající entomology. Své si v nich najdou jak ti nejmenší, tak také ti starší (vč. středoškoláků).

JEDINEČNÝ OBSAH KARET
Všechny obrázky na kartách jsou malované ručně a byly vytvořeny na míru tak, aby se podle nich dali brouci dobře poznat. Kartičky mají jedinečný design. Na přední straně není uveden název druhu. Díky tomu si lze velice jednoduše procvičovat znalost jednotlivých druhů, správné jméno odhalíme jednoduchým otočením kartičky. V neposlední řadě jsou kartičky krásné i pro vystavení v interiéru. Stačí je zavěsit na šňůrku pomocí drobných kolíčků.

IDEÁLNÍ FORMÁT, VELIKOST A POVRCHOVÁ ÚPRAVA
Karty mají velikost 105 x 148 mm, tedy formát A6. Tento formát je dostatečně velký, aby na něm byly patrné všechny důležité detaily. Zároveň je ideálně skladný pro to, aby se karty daly nosit všude s sebou, vejdou se i do toho nejmenšího batůžku. Karty mají zakulacené rohy, takže se s nimi dobře pracuje a rožky se neohýbají. Pro výrobu karet byl použit křídový papír o gramáži 350g/m2, což spolu s povrchovou laminací podstatně zvyšuje jejich odolnost.

PRAKTICKÝ PYTLÍČEK
Kartičky jsou dodávány v plátěném pytlíčku, který je neocenitelný pokud chceme vzít karty s sebou do přírody. Pytlíček je vyroben v České republice v chráněné dílně. Materiálem pytlíčku je 100% bavlna. Všechny švy jsou krásně začištěné a lze jej samozřejmě prát (podle pracích symbolů uvedených na štítku uvnitř pytlíčku). Může vám tak sloužit opravdu hodně dlouho.Specifikace:

  • Obsahuje: 20 karet o velikosti 105 x 148 mm, plátěný pytlíček
  • Materiál karet: křídový papír o gramáži 350g/m2, povrchová laminace
  • Materiál pytlíčku: 100% bavlna
  • Vyrobeno v ČR, pytlíčky ušité v chráněné dílně

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky