Výukové karty Co se děje v trávě

Vyrobeno v ČR Pomoc zvířatům kolem nás

Poznávací karty o hmyzu a jiných bezobratlých.

369 Kč včetně DPH

Kód: vyukovekartycosedejevtrave

Hmotnost: 0,20 kg

Dostupnost: Skladem

  • 20 výukových karet na téma hmyz a bezobratlí
  • Křídový papír s povrchovou laminací
  • Ručně malované obrázky a zajímavé informace o každém jednotlivém druhu
  • Dodávány v plátěném pytlíčku
  • Pro všechny milovníky přírody, pro děti i dospělé
Poznávací karty o hmyzu a jiných bezobratlých spojené s pohybovou hrou. Karty jsou vhodné pro děti i dospělé.

Co se děje v trávě? jsou poznávací karty spojené s pohybovou hrou, přesně podle montessori principu, že nelépe se učíme pomocí prožitku.  V kartách najdete informace k 20 druhům hmyzu a bezobratlých živočichů. Napoví vám kde jednotlivé druhy najít, čeho si na nich všimnout a co zajímavého se dá v přírodě pozorovat. Mimo informací obsahují také pohybové hry pro nejmenší založené na napodobování jednotlivých živočichů. Hodí se jak pro poznávání přírody formou hry pro malé děti s doprovodem, tak i pro větší děti, zkoumající přírodu už samostatně. Druhy jsou vybrány s ohledem na rozmanitost úkolů při pohybové hře, a také s ohledem na jejich běžnost v přírodě.

Víte, který hmyz slyší kolenem? Který hmyz má na nohách namalované oči? A který umí létat jako dron? S kartami Co se děje v trávě tohle vše zjistíte. Soubor obsahuje 22 karet (jedna je úvodní, jedna obsahuje obecné informace a tipy k využití karet a 20 karet k různým druhům hmyzu a bezobratlých).

JEDINEČNÝ OBSAH KARET
Všechny ilustrace na kartách jsou autorské a byly vytvořeny na míru tak, aby se podle nich jednotlivé druhy dobře určovaly. V kartách najdete informace, které nenajdete nikde jinde, protože vycházejí ze zkušeností. V textu najdete mimo jiné poznámky o možných záměnách s jinými druhy. Pokud má druh nějaké jedinečné znaky, v kartách je najdete. Kartičky mají jedinečný design. Na přední straně není uveden název druhu. Díky tomu si lze velice jednoduše procvičovat znalost jednotlivých druhů, správné jméno odhalíme jednoduchým otočením kartičky. V neposlední řadě jsou kartičky krásné i pro vystavení v interiéru.

IDEÁLNÍ FORMÁT, VELIKOST A POVRCHOVÁ ÚPRAVA
Karty mají velikost 105 x 148 mm, tedy formát A6. Tento formát je dostatečně velký, aby na něm byly patrné všechny důležité detaily. Zároveň je ideálně skladný pro to, aby se karty daly nosit všude s sebou, vejdou se i do toho nejmenšího batůžku. Karty mají zakulacené rohy, takže se s nimi dobře pracuje a rožky se neohýbají. Pro výrobu karet byl použit křídový papír o gramáži 350g/m2, což spolu s povrchovou laminací podstatně zvyšuje jejich odolnost.

PRAKTICKÝ PYTLÍČEK
Kartičky jsou dodávány v plátěném pytlíčku, který je neocenitelný pokud chceme vzít karty s sebou do přírody. Pytlíček je vyroben v České republice v chráněné dílně. Materiálem pytlíčku je 100% bavlna. Všechny švy jsou krásně začištěné a lze jej samozřejmě prát (podle pracích symbolů uvedených na štítku uvnitř pytlíčku). Může vám tak sloužit opravdu hodně dlouho.Specifikace:

  • Obsahuje: 20 karet o velikosti 105 x 148 mm, plátěný pytlíček
  • Materiál karet: křídový papír o gramáži 350g/m2, povrchová laminace
  • Materiál pytlíčku: 100% bavlna
  • Vyrobeno v ČR, pytlíčky ušité v chráněné dílně

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky