Charitativní bambusový zubní kartáček Lassie

Minimalizace odpadu Nákupem podpoříte neziskový projekt Pomoc zvířatům kolem nás Netestováno na zvířatech

Bambusový kartáček, který pomáhá chránit slony v Africe.

59 Kč včetně DPH

Běžná cena: 99 Kč,
Ušetříte 40 Kč (40 %)

Kód: zublassie

Dostupnost: Skladem

AkceSleva 40%
  • Podporuje ochranu slonů v Africe
  • Vyrobeno z bambusu a nylonových štětinek
  • Bez ftalátů a bisfenolu A
Tento zubní kartáček nahrazující kartáčky plastové je vyroben z kvalitního udržitelně pěstovaného bambusu a nylonových štětinek č. 6. Díky ergonomickému tvaru se dobře drží a jemné štětiny dobře čistí chrup. 

Bez nadsázky říkáme, že tento kartáček pomáhá přírodě hned třikrát. Za prvé nahrazuje plastový kartáček, který nejde kompostovat, za druhé firma Brush It On (výrobce kartáčku) jeho prodejem podporuje organizaci World Animal Protection a za třetí jeho zakoupením v ČR podpoříte skvělý projekt české organizace Save Elephants. Koupí tohoto kartáčku jim přispějete 20 Kč na projekt Včelích bariér. Smyslem projektu je za pomocí včel a jejich úlů, umístěných na problematických místech, zamezit konfliktu mezi slony a zemědělci.

Design kartáčku s potiskem zvířat navrhl Marc Allante ve snaze přispět k osvobození medvědů ze zajetí a podpoře azylů pro takto postižené medvědy.

Více o projektu na www.brushiton.org. Vice o lokálním podporovaném projektu, kterému pomůžete zakoupením tohoto kartáčku na www.save-elephants.org/cs/vceli-bariery.


Specifikace:

  • Vyrobeno z bambusu s vypalovaným designem a z nylonových vláken
  • Obal je vyroben z recyklovaného papíru
  • Délka kartáčku: 18 cm
  • Štětiny: 38 otvorů/62 štětin na otvor, tloušťka vláken: nylon 0,16 mm

Brush It On

Firma Brush It On vznikla v roce 2018 na popud informace, že v roce 2050 již bude v oceánech více plastu, než ryb. Zakladetlky Viviana a Alice proto navrhly kartáčky, které jsou vyrobeny z udržitelně pěstovaného bambusu a které zároveň pomáhají dalším lidem v ochraně životního prostředí.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky