Charitativní bambusový zubní kartáček Tarzan

Minimalizace odpadu Nákupem podpoříte neziskový projekt Pomoc zvířatům kolem nás Netestováno na zvířatech

Bambusový kartáček, který pomáhá výsadbě pestrého lesa.

59 Kč včetně DPH

Běžná cena: 99 Kč,
Ušetříte 40 Kč (40 %)

Kód: zubtarzan

Hmotnost: 0,01 kg

Dostupnost: Skladem

AkceSleva 40%
  • Podporuje výsadbu pestrého lesa a rozšiřování Nového pralesa
  • Vyrobeno z bambusu a nylonových štětinek
  • Bez ftalátů a bisfenolu A
Tento zubní kartáček nahrazující kartáčky plastové je vyroben z kvalitního udržitelně pěstovaného bambusu a nylonových štětinek č. 6. Díky ergonomickému tvaru se dobře drží a jemné štětiny dobře čistí chrup. 

Bez nadsázky říkáme, že tento kartáček pomáhá přírodě hned třikrát. Za prvé nahrazuje plastový kartáček, který nejde kompostovat, za druhé firma Brush It On - výrobce kartáčku jeho prodejem podporuje organizaci World Land Trust a za třetí jeho zakoupením v ČR podpoříte skvělý projekt liberecké organizace Čmelák. Koupí tohoto kartáčku jim přispějete 20 Kč na nákup lesních pozemků, aby se mohlo pokračovat v rozšiřování Nového pralesa na Ještědském hřebeni. Do smrkové monokultury se tam vrací život již od roku 2004 a vzniká zde plnohodnotný pestrý les - takový, jaký by měl být. Už bylo vykoupeno 35 hektarů (6 pozemků) "mrtvého" porostu a vysázeno přes 70 tisíc jedlí, buků, javorů a dalších druhů původních dřevin.

Design kartáčku s potiskem lesa navrhl Samuel Humphreys jako pomoc v boji s odlesňováním.

Více o charitativních zubních kartáčcích na www.brushiton.org. Více o lokálním podporovaném projektu, kterému pomůžete zakoupením tohoto kartáčku, na www.novyprales.cz.


Specifikace:

  • Vyrobeno z bambusu s vypalovaným designem a z nylonových vláken
  • Obal je vyroben z recyklovaného papíru
  • Délka kartáčku: 18 cm
  • Štětiny: 38 otvorů/62 štětin na otvor, tloušťka vláken: nylon 0,16 mm

Brush It On

Firma Brush It On vznikla v roce 2018 na popud informace, že v roce 2050 již bude v oceánech více plastu, než ryb. Zakladetlky Viviana a Alice proto navrhly kartáčky, které jsou vyrobeny z udržitelně pěstovaného bambusu a které zároveň pomáhají dalším lidem v ochraně životního prostředí.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky