Charitativní bambusový zubní kartáček Tarzan

Minimalizace odpadu Nákupem podpoříte neziskový projekt Pomoc zvířatům kolem nás Netestováno na zvířatech

Bambusový kartáček, který pomáhá výsadbě pestrého lesa.

69 Kč včetně DPH

Kód: zubtarzan

Hmotnost: 0,01 Kg

Dostupnost: Skladem

Akce
  • Podporuje výsadbu pestrého lesa a rozšiřování Nového pralesa
  • Vyrobeno z bambusu a nylonových štětinek
  • Bez ftalátů a bisfenolu A
Tento zubní kartáček nahrazující kartáčky plastové je vyroben z kvalitního udržitelně pěstovaného bambusu a nylonových štětinek č. 6. Díky ergonomickému tvaru se dobře drží a jemné štětiny dobře čistí chrup. 

Bez nadsázky říkáme, že tento kartáček pomáhá přírodě hned třikrát. Za prvé nahrazuje plastový kartáček, který nejde kompostovat, za druhé firma Brush It On - výrobce kartáčku jeho prodejem podporuje organizaci World Land Trust a za třetí jeho zakoupením v ČR podpoříte skvělý projekt liberecké organizace Čmelák. Koupí tohoto kartáčku jim přispějete 20 Kč na nákup lesních pozemků, aby se mohlo pokračovat v rozšiřování Nového pralesa na Ještědském hřebeni. Do smrkové monokultury se tam vrací život již od roku 2004 a vzniká zde plnohodnotný pestrý les - takový, jaký by měl být. Už bylo vykoupeno 35 hektarů (6 pozemků) "mrtvého" porostu a vysázeno přes 70 tisíc jedlí, buků, javorů a dalších druhů původních dřevin.

Design kartáčku s potiskem lesa navrhl Samuel Humphreys jako pomoc v boji s odlesňováním.

Více o charitativních zubních kartáčcích na www.brushiton.org. Více o lokálním podporovaném projektu, kterému pomůžete zakoupením tohoto kartáčku, na www.novyprales.cz.


Specifikace:

  • Vyrobeno z bambusu s vypalovaným designem a z nylonových vláken
  • Obal je vyroben z recyklovaného papíru
  • Délka kartáčku: 18 cm
  • Štětiny: 38 otvorů/62 štětin na otvor, tloušťka vláken: nylon 0,16 mm

Brush It On

Firma Brush It On vznikla v roce 2018 na popud informace, že v roce 2050 již bude v oceánech více plastu, než ryb. Zakladetlky Viviana a Alice proto navrhly kartáčky, které jsou vyrobeny z udržitelně pěstovaného bambusu a které zároveň pomáhají dalším lidem v ochraně životního prostředí.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky