Charitativní bambusový zubní kartáček Nemo

Minimalizace odpadu Nákupem podpoříte neziskový projekt Pomoc zvířatům kolem nás Netestováno na zvířatech

Bambusový kartáček, který pomáhá chránit mořské želvy.

59 Kč včetně DPH

Běžná cena: 69 Kč,
Ušetříte 10 Kč (14 %)

Kód: zubnemo

Dostupnost: Skladem

AkceSleva 14%
  • Podporuje ochranu mořských želv
  • Vyrobeno z bambusu a nylonových štětinek
  • Bez ftalátů a bisfenolu A
Tento zubní kartáček nahrazující kartáčky plastové je vyroben z kvalitního udržitelně pěstovaného bambusu a nylonových štětinek č. 6. Díky ergonomickému tvaru se dobře drží a jemné štětiny dobře čistí chrup. 

Bez nadsázky říkáme, že tento kartáček pomáhá přírodě hned třikrát. Za prvé nahrazuje plastový kartáček, který nejde kompostovat, za druhé firma Brush It On - výrobce kartáčku jeho prodejem podporuje organizaci The Australian Marine Conservation Society a za třetí jeho zakoupením v ČR podpoříte skvělý a užitečný projekt české organizace Chráníme mořské želvy z.s. Koupí tohoto kartáčku přispějete 20 Kč na platy ochranářů mořských želv. Ti v Berau, na nejdůležitějším místě pro karety obrovské v celé JV Asii, chrání pláže před pytláky želvích vajec. Díky práci ochranářů se každý měsíc bezpečně vylíhne a do moře dostane přes 4000 malých želv. Dle zkušeností Hanky Svobodové, vedoucí organizace, lze odhadnout, že zakoupením 1 kartáčku pomůžete zachránit až 10 dalších malých karet obrovských. A to za to stojí!

Design kartáčku s potiskem moře navrhl Abbey Rich jako pomoc ochraně mořských hlubin před plastovým odpadem.

Více o charitativních zubních kartáčcích na www.brushiton.org. Více o lokálním podporovaném projektu, kterému pomůžete zakoupením tohoto kartáčku, na www.morskezelvy.cz.


Specifikace:

  • Vyrobeno z bambusu s vypalovaným designem a z nylonových vláken
  • Obal je vyroben z recyklovaného papíru
  • Délka kartáčku: 18 cm
  • Štětiny: 38 otvorů/62 štětin na otvor, tloušťka vláken: nylon 0,16 mm

Brush It On

Firma Brush It On vznikla v roce 2018 na popud informace, že v roce 2050 již bude v oceánech více plastu, než ryb. Zakladetlky Viviana a Alice proto navrhly kartáčky, které jsou vyrobeny z udržitelně pěstovaného bambusu a které zároveň pomáhají dalším lidem v ochraně životního prostředí.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky