Charitativní bambusový zubní kartáček Nemo

Minimalizace odpadu Nákupem podpoříte neziskový projekt Pomoc zvířatům kolem nás Netestováno na zvířatech

Bambusový kartáček, který pomáhá chránit mořské želvy.

99  včetně DPH

Kód: zubnemo

Dostupnost: Skladem

  • Podporuje ochranu mořských želv
  • Vyrobeno z bambusu a nylonových štětinek
  • Bez ftalátů a bisfenolu A
Tento zubní kartáček nahrazující kartáčky plastové je vyroben z kvalitního udržitelně pěstovaného bambusu a nylonových štětinek č. 6. Díky ergonomickému tvaru se dobře drží a jemné štětiny dobře čistí chrup. 

Bez nadsázky říkáme, že tento kartáček pomáhá přírodě hned 3x. Za prvé nahrazuje plastový kartáček, který nejde kompostovat, za druhé firma Brush It On - výrobce kartáčku, jeho prodejem podporuje organizaci The Australian Marine Conservation Society a za třetí jeho zakoupením v ČR podpoříte skvělý a užitečný projekt české organizace Chráníme mořské želvy z.s. Koupí tohoto kartáčků přispějete 25 Kč na platy ochranářů mořských želv. Ti v Berau, na nejdůležitějším místě pro karety obrovské v celé JV Asii, chrání pláže před pytláky želvích vajec. Díky práci ochranářů se každý měsíc bezpečně vylíhne a do moře dostane přes 4000 malých želv. Dle zkušeností Hanky Svobodové, vedoucí organizace, lze odhadnout, že zakoupením 1 kartáčku pomůžete zachránit až 10 dalších malých karet obrovských. A to za to stojí!

Design kartáčku s potiskem moře navrhl Abbey Rich jako pomoc ochraně mořských hlubin před plastovým odpadem.

Více o charitativních zubních kartáčcích na https://www.brushiton.org/. Více o lokálním podporovaném projektu, kterému pomůžete zakoupením tohoto kartáčku na www.morskezelvy.cz.


Specifikace:

  • Vyrobeno z bambusu s vypalovaným designem a z nylonových vláken
  • Obal je vyroben z recyklovaného papíru
  • Délka kartáčku: 18 cm
  • Štětiny: 38 otvorů/62 štětin na otvor, tloušťka vláken: nylon 0,16 mm

Brush It On

Firma Brush It On vznikla v roce 2018 na popud informace, že v roce 2050 již bude v oceánech více plastu, než ryb. Zakladetlky Viviana a Alice proto navrhly kartáčky, které jsou vyrobeny z udržitelně pěstovaného bambusu a které zároveň pomáhají dalším lidem v ochraně životního prostředí.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky