Sirkové hlavolamy na záchranu mořských želv

Nákupem podpoříte neziskový projekt

Nejen pro opuštěný ostrov.

60 Kč včetně DPH

Není skladem
Sledovat produkt

Kód: sirkyhlavolam

Hmotnost: 0,05 kg

Dostupnost: Na dotaz

  • 9 zadání hlavolamů v krabičce od sirek
  • Veškerý výtěžek putuje organizaci Chráníme mořské želvy z.s.
Baví Vás logické úlohy nebo chcete sebe či děti zabavit cestou vlakem, na chatě s kamarády či o školní přestávce? Doporučujeme sirkové hlavolamy. Procvičíte svůj mozek, otestujete bystrost. V zápalkové krabičce najdete 9 zadání hlavolamů, které vám nedají spát. Vezměte si kartu úkolu, rozestavte sirky a splňte zadání. Některé úkoly vám dají zabrat, jiné budete mít hotové hned. Dokážete vyřešit všechny? Řešení každého hlavolamu najdete vždy na druhé straně karty úkolu. Hlavolam obsahuje skutečné sirky.

Děkujeme, že pomáháte i Vy. Koupí hlavolamů podporujete indonéské ochránce kriticky ohrožených želv. 100 % ceny putuje do Indonésie na přímou ochranu želv. Ochranáři za posledních 5 let zachránili už 2 400 000 želv a každý den přibývají další.

Projekt Chráníme mořské želvy se ve spolupráci s indonéskou organizací Konservasi Biota Laut Berau zabývá ochranou 2 ostrovů v oblasti Berau, která tvoří nejdůležitější líhniště pro karety obrovské v celé jihovýchodní Asii a osmé nejdůležitější líhniště na světě. Vyskytují se zde i kriticky ohrožené karety pravé. Ochranu podporujeme také na ostrově Lembata na jihu Indonésie, jako konzultanti působíme například na Srí Lance.
Kromě přímé ochrany líhních pláží se věnujeme vzdělávání a rozvoji místních obyvatel. Projekt Chráníme mořské želvy usiluje o zefektivnění ochrany mořských želv celosvětově, proto spolupracujeme s vládami i s dalšími ochranářskými organizacemi, působíme jako konzultanti, tvoříme vzdělávací materiály pro děti, které se dnes používají v mnoha zemích světa včetně ČR a přispíváme do médií.

Více na www.morskezelvy.cz.


Specifikace:

  • Obsahuje: 9 zadání hlavolamů v krabičce od sirek, sirky
  • Rozměry: 6 x 5 x 1 cm

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky