Koule pro ptáky s hmyzím tukem Pfiffikus bez sítěk - 45ks

Z přírodního materiálu Biologicky rozložitelné Vyrobeno v EU Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás Bez palmového oleje

Hovězí tuk je nahrazen tukem z muších larev.

Cena za 1 kouli: 11,09 Kč

Palmový olej: Ne

499 Kč včetně DPH

Kód: 21276

Hmotnost: 4,50 kg

Dostupnost: Skladem

  • Přírodní a přirozenější ptačí krmivo - ptáci obvykle konzumují hmyz a semena
  • Udržitelnější produkce tuku - z muších larev
  • Snižování odpadu - mouchy se krmí organickými zbytky
  • Minimálně 22% tuku z larev v každé kouli
  • Baleno v papírové krabici
  • Bez plastových sítěk
Jsme posedlí snahou nahrazovat živočišné výrobky z velkochovů ekologicky šetrnějšími a ke zvířatům ohleduplnějšími alternativami. Nechceme se smířit s podmínkami, které musí všechny ty krávy, prasata, slepice a další a další tzv. hospodářská zvířata snášet. Současně si uvědomujeme, že omezení tzv. živočišné výroby je součástí snahy a nutnosti snižování emisí skleníkových plynů.
Když jsme proto dostali nabídku na lojové koule pro ptáky, které jsou nejen bez sítěk, ale současně je hovězí lůj nahrazen tukem z muších larev Hermetia Illucens (obsah 22% v jedné kouli), moc jsme neváhali. Ptáci přirozeně konzumují hmyz, ne kusy hovězího.

Tyto lojové koule jsou k životnímu prostředí šetrnější než běžné koule. Navíc ptáci konzumují hmyz běžně, takže jsou tyto koule vhodné i pro celoroční dokrmování. Víte, že celá řada ptáků má větší potřebu dokrmování v době hnízdění?

Koule je bez plastové síťky, která je pro ptáky, ale i jiná zvířata (pokud spadne prázdná na zem) nebezpečná. Koule můžete umístit do krmítek na lojové koule (v naší nabídce jich najdete několik), případně je můžete položit do jakéhokoliv vhodného krmítka, na zídku nebo dokonce na zem. Na zemi je ocení ptáci, kteří hledají potravu v úrovni země a na krmítka nelétají.


Specifikace:

  • Složení: obiloviny, olej, tuk, semena, ořechy, bobule, živiny
  • Vyrobeno v Německu

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky