Pavoukoviště

Z přírodního materiálu Biologicky rozložitelné Vyrobeno v ČR Bez živočišných složek Pro přírodní zahradu

Pro snadné pozorování pavouků na zahradě.

199 Kč včetně DPH

Běžná cena: 289 Kč,
Ušetříte 90 Kč (31 %)

Kód: pavoukoviste

Hmotnost: 0,10 kg

Dostupnost: Skladem

Sleva 31%
  • Dřevěný rám pro pozorování života pavouků
  • K zapíchnutí do země
Co člověk nezná, toho se bojí. A často úplně zbytečně. Jako třeba pavouků! Pavouci jsou nesmírně zajímaví tvorečkové, kteří loví spousty obtížného hmyzu ve svých uměleckých dílech – pavučinách. A právě pro snadnou stavbu takové pavučiny, ale i pro pavoučí úkryt slouží naše pavoukoviště. Samozřejmě také pro vaše následné pozorování pavoučího lovu kořisti. Udělejte si hezké rodinné chvilky u pavoukoviště a brzy budete pavouky milovat, nebo minimálně pochopíte, že pavouci lidi fakt neloví, nejí ani nekoušou.

Doporučené umístění: Pavoukoviště zapíchněte do země na místo, kde se s pavouky potkáváte, kde často létá jejich kořist a kde je pavučina chráněná před silným větrem, ideálně na kraj louky nebo trávníku. A to je celé, pak už jen čekáte na chvíli, kdy pavouk pavoukoviště objeví, zabydlí a utká si v něm pavučinu. Pavouci jsou nejaktivnější v létě a počátkem podzimu.

Na zimu pavoukoviště ukliďte pod střechu.
Přejeme hezké chvilky s pavouky.
 

Specifikace:

  • Rozměry: okno 35 x 35 cm, zapichovací kolík 20 cm
  • Materiál: dřevěná lepená vícevrstvá deska
  • Vyrobeno v ČR

Zelená domácnost

To jsme my. Nejsme prioritně výrobní firma, ale někdy to nevydržíme :-) a vyvineme si vlastní výrobky. Na vývoji spolupracujeme velmi často s odborníky z ekologických organizací. Vyrábíme výhradně u malých českých a moravských výrobců. Pokud je to možné i z lokálních surovin. 

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky