Život pod zemí - dlaždice pro pozorování

Z přírodního materiálu Vyrobeno v EU Pomoc zvířatům kolem nás

Pro školy, školky i dospělé zvědavce.

1 969 Kč včetně DPH

Není skladem
Sledovat produkt

Kód: 378/2

Hmotnost: 17,00 kg

Dostupnost: Na dotaz

  • Mnoho tvorů žije skrytě pod kameny nebo pod zemí
  • Dlaždice umožňuje pozorování skrytého života
  • K pozorování až 70 druhů larev hmyzu, žížal, škvorů, mravenců a dalších, které láká teplo a tma
  • Lze snadno pozorovat i jejich různá vývojová stadia
Dlaždice se na slunci nahřeje a dlouho drží teplo, takže je pro podzemní tvorečky atraktivní. Vrchní část může být snadno odklopena. Z boku je nadzemní a podzemní vchod.

Dlaždice je vyrobena ze speciálního, léty prověřeného materiálu a nerezového rámu. Směs dřevěných pilin, cementu a dalších příměsí je velmi pevná, zajišťuje extrémní životnost (cca 25 let), ale i velmi dobrou tepelnou izolaci. Materiál je paropropustný.

Doporučené umístění: Na trávě nebo na louce na slunném nebo mírně zastíněném místě. Pro různá pozorování a experimenty ji můžete umístit i do písku, štěrku nebo hlíny.
 

Specifikace:

  • Rozměry: 40 x 40 x 5 cm
  • Váha: 13,5 kg

Schwegler

Německá firma Schwegler byla založena již před 60 lety. Dnes má několik desítek zaměstnanců. Ve spolupráci s vědci a ochranářskými organizacemi se věnuje vývoji a výrobě výrobků sloužící k ochraně ptáků, netopýrů, hmyzu, drobným savců… Jejich patentovaná směs dřevěných pilin, cementu a dalších přírodních pojiv umožňuje výrobu unikátních výrobků s vynikajícími užitnými vlastnostmi. Poctivá práce zaměstnanců Schwegler a nadšení proto, co dělají, způsobilo, že dnes lze bez rozpaků označit portfolio jejich výrobků jako to nejlepší pro zvířata kolem nás. To ostatně potvrzují i doporučení mnoha odborných ornitologických organizací z celé Evropy. Po celé Evropě můžeme dnes najít miliony budek Schwegler.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky

Pavoukoviště
Sleva 31%