Ptačí polobudka - Brushwood

Z přírodního materiálu Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás

Nenápadná přírodní polobudka pro červenky, konipasy a další zahradní ptáky.

225 Kč včetně DPH

Kód: RNP8

Hmotnost: 0,20 kg

Dostupnost: Skladem

  • Tato ptačí polobudka je ideální úkryt při nepříznivém počasí pro drobné zahradní ptáky, ale může sloužit i pro jejich hnízdění.
  • Červenky rády využívají ke hnízdění místa v blízkosti lidských obydlí, proto můžeme tuto polobudku umístit pod římsu domu nebo hospodářské budovy, pod pergolu apod.
  • Díky velmi malé hmotnosti ji lze snadno umístit také do živého plotu nebo stěny porostlé břečťanem, což je umístění, které vyhledávají hlavně červenky, protože chrání budoucí hnízdo před predátory, ale i před silným deštěm.
V nepříznivých klimatických podmínkách a při nedostatku potravy může taková budka chránit ptáky před silným studeným větrem a deštěm. Ptáci se tak lépe udrží v teple a nespotřebovávají své životně důležité energetické rezervy, zvláště při nedostatku jídla.

Součástí výrobku je drát na zavěšení, takže lze budku pověsit i na zeď. Budka je vyrobena z materiálu, který je anglicky nazývaný Brushwood, což je něco jako u nás proutí. Tento materiál má ale mnohem delší životnost než běžné vrbové proutí.

Doporučené umístění:
Chráněné místo pod střechou, pergolou nebo v popínavkách. Ideálně chráněné před severním větrem.
Ptačí polobudka pro: červenky, ale i konipasy a další drobné ptáky.

Instrukce k výrobku naleznete v sekci Dokumenty.
 

Specifikace:

  • Materiál: brushwood
  • Rozměry: 25 x 16 x 17 cm
  • Váha: 0,2 kg

Wildlife World

Britská firma Wildlife World je známá svojí láskou ke zvířatům a přírodě. A tak se není čemu divit, že kromě toho, že ve svých vlastních dílnách vyrábí unikátní sortiment budek, domečků a krmítek, věnuje se i osvětě a spolupráci s ekologickými organizacemi. Ve výrobě důsledně využívá jen certifikované FSC dřevo a ekologicky šetrné barvy a recyklovaný papír. Podporuje i organizace zabývající se ochranou klimatu.

Soubory

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky