Ptačí polobudka - Brushwood

Z přírodního materiálu Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás

Nenápadná přírodní polobudka.

225  včetně DPH

Kód: RNP8

Dostupnost: Skladem

  • Tato polobudka je ideální úkryt při nepříznivém počasí pro drobné zahradní ptáky, ale může sloužit i pro jejich hnízdění.
  • Červenky rády využívají ke hnízdění místa v blízkosti lidských obydlí, proto můžeme tuto polobudku umístit pod římsy domů nebo hospodářských budov, pod pergoly a podobně.
  • Díky velmi lehké váze jí lze také snadno umístit do živého plotu nebo stěny porostlé břečťanem, což je umístění, které vyhledávají hlavně červenky, protože chrání budoucí hnízdo před predátory ale i před silným deštěm
V nepříznivých klimatických podmínkách a nedostatku potravy může taková budka chránit ptáky před silným studeným větrem a deštěm. Ptáci se tak lépe udrží v teple a nespotřebovávají své životně důležité energetické rezervy, zvláště při nedostatku jídla.

Součástí výrobku je drát na zavěšení, takže lze budku i pověsit na zeď. Budka je vyrobena z materiálu, který je nazývaný anglicky Brushwood, což je něco jako u nás proutí. Nicméně tento materiál má mnohem delší životnost, než běžné vrbové proutí.

Doporučené umístění:
Chráněné místo pod střechou, pergolou, nebo v popínavkách. Ideálně chráněné přes severním větrem.

Tuto budku běžně využívají:
červenky, ale i konipasové a další drobní ptáci.

Instrukce k výrobku naleznete v sekci Dokumenty.
 

Specifikace:

  • Rozměry: 250x160x17 cm
  • Váha: 0.2 kg
  • Materiál: Brushwood

Wildlife World

Britská firma Wildlife World je známá svojí láskou ke zvířatům a přírodě. A tak se není čemu divit, že kromě toho, že ve svých vlastních dílnách vyrábí unikátní sortiment budek, domečků a krmítek, věnuje se i osvětě a spolupráci s ekologickými organizacemi. Ve výrobě důsledně využívá jen certifikované FSC dřevo a ekologicky šetrné barvy a recyklovaný papír. Podporuje i organizace zabývající se ochranou klimatu.

Soubory

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky