Darovací certifikát Mokřady 10 m2

Vyrobeno v ČR Nákupem podpoříte neziskový projekt Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás

Na podporu vybudování nových tůní v Mokřadech Jablonné v Severních Čechách.

1 000 Kč včetně DPH

Není skladem
Sledovat produkt

Kód: certifikatmokrady10m

Hmotnost: 0,05 kg

Dostupnost: Na dotaz

  • Podpora přeměny 10 m2 zanedbaných ploch na soustavu tůní
  • Certifikát je otevírací, formát A5 na šířku. Do papírových certifikátů můžete sami vepsat věnování.
Zakoupením darovacího certifikátu v hodnotě 1000 Kč podpoříte přeměnu 10 m2 zanedbaných ploch na soustavu tůní, o kterou se stará spolek Čmelák – Společnost přátel přírody. Výtěžek z prodeje certifikátů podpoří vybudování nových tůní v Mokřadech Jablonné v Severních Čechách a následnou péči o ně.


O lokalitě Mokřady Jablonné v Podještědí

Mokřady Jablonné jsou unikátním projektem neziskové organizace Čmelák – Společnost přátel přírody. Od roku 2005 tato největší severočeská nezisková ekologická organizace revitalizuje Mokřady Jablonné v duchu svého motta … pro lidi, pro přírodu. Ze zanedbané plochy s černými skládkami na okraji historického centra města Čmelák vytvořil malebné místo. Útočiště zde nalezly chráněné rostliny a živočichové, zároveň jsou mokřady vyhledávaným místem k rekreaci a odpočinku. Dnes v mokřadech najdete soustavy tůní, dřevěné chodníčky, lavičky, naučné cedule a mnoho dalšího. Mokřady Jablonné tak slouží přírodě i lidem. Více na https://www.cmelak.cz/mokrady-jablonne/ .

O spolku Čmelák:
Čmelák – Společnost přátel přírody je největší severočeskou ekologickou organizací. Již od roku 1994 prakticky pečujeme o přírodu a obnovujeme harmonickou krajinu okolo nás a vytváří tak prostor pro lidi i pro přírodu. Nejznámější revitalizované lokality, o které Čmelák pečuje, jsou Nový prales a Mokřady Jablonné. Tuto praktickou ochranu přírodu spojují s ekologickou výchovou a zapojením co nejširší veřejnosti. Více informací naleznete na www.cmelak.cz.


Specifikace:

  • Certifikát je otevírací, formát A5 na šířku. Do certifikátů můžete sami vepsat věnování.

Čmelák

Liberecká ekologická nezisková organizace. Více na www.cmelak.cz

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky