Ptačí budka - pro šoupálky - dřevěná

Z přírodního materiálu Dřevo s FSC certifikací Vyrobeno v EU CO2 neutrální výroba Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás

Budka přizpůsobená potřebám šoupálků, k připevnění na kmen stromu.

1 259 Kč včetně DPH

Není skladem
Sledovat produkt

Kód: TCB

Hmotnost: 1,20 kg

Dostupnost: Na dotaz

  • Tato budka je přizpůsobena životu a potřebám šoupálků, kteří se pohybují kolem kmene, a proto vyhledávají dutiny těsně přiléhající ke kmeni.
  • Ptačí budka se snadno čistí, má odklápěcí střechu.
Vyrobeno z certifikovaného FSC dřeva.

Doporučené umístění: ideálně na kraj lesa nebo na starší ovocný strom v klidné části zahrady. Ideálně do výšky 1,5–3 metry.

Tuto ptačí budku běžně využívají: šoupálek, ale samozřejmě, jako vždy v přírodě, se někdy stává, že budku využije i jiný druh ptáka – vrabci, sýkorky…

Ptačí budka má vnější rozměry 34 x 14,5 x 15 cm.

Instrukce k výrobku naleznete v sekci Dokumenty.

 

Specifikace:

  • Rozměry: 34 x 14,5 x 15 cm
  • Váha: 1,2 kg
  • Dřevo s FSC certifikátem - Certifikace FSC představuje důvěryhodný systém lesní certifikace a certifikace spotřebitelského řetězce s celosvětovou působností. Díky své transparentnosti, otevřenosti všem zájmovým skupinám a striktním sociálním a ekologickým standardům má FSC podporu největších environmentálních organizací.

 

Wildlife World

Britská firma Wildlife World je známá svojí láskou ke zvířatům a přírodě. A tak se není čemu divit, že kromě toho, že ve svých vlastních dílnách vyrábí unikátní sortiment budek, domečků a krmítek, věnuje se i osvětě a spolupráci s ekologickými organizacemi. Ve výrobě důsledně využívá jen certifikované FSC dřevo a ekologicky šetrné barvy a recyklovaný papír. Podporuje i organizace zabývající se ochranou klimatu.

Soubory

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky