Kurníky a kachníky

„Chovám léta kachny indické běžce a mám zkušenosti i s chovem slepiček. Vím, jak rychle dřevo kachníků a kurníků hnije a jak obtížné a někdy nemožné je jejich vyčištění a dezinfekce, třeba při napadení čmelíky. Proto mi tyto výrobky z recyklovaného plastu přijdou jako výborný nápad. Přenosné, rozebíratelné, omyvatelné, praktické, bezpečné před predátory. Co více může chovatel chtít? Pokud jde o izolační vlastnosti plastu, jsou stejné jako u nezateplených kachníků a kurníků. Léty chovu jsem zjistil, že nemá cenu zateplovat, když je stejně potřeba větrat. Proto mohu tyto výrobky doporučit všem malochovatelům.“ Petr Dobrý

Upozornění: všechny kurníky v naší nabídce mohou být snadno přestavěny na kachníky. Na vyžádání vám pošleme krytky, které umístíte na otvory po odejmutí hřadů, které kachny nevyužijí.

Doprava domků:
 S ohledem na rozměry kurníků a složitou dopravu jsme s výrobcem dohodli od roku 2019 nový systém. Kurníky vám budou dodány smontované na paletě již z anglické výrobny. My zajistíme objednání a platby výrobci i dopravu od výrobce. Kompletace tedy probíhá přímo ve výrobě a vám přijde kurník již sestavený. Cena dopravy je již zahrnuta v ceně výrobku. Žádné další náklady již neplatíte. Z těchto důvodů je dodací doba cca 3 – 4 týdny po objednání a je nutná platba předem. Děkujeme za pochopení.

Zobrazit více
Mřížka / Řádky
|

Omlouváme se, ale v této kategorii není zatím žádné zboží