Kurníky a kachníky

„Chovám léta kachny indické běžce a mám zkušenosti i s chovem slepiček. Vím, jak rychle dřevo kachníků a kurníků hnije a jak obtížné a někdy nemožné je jejich vyčištění a dezinfekce, třeba při napadení čmelíky. Proto mi tyto výrobky z recyklovaného plastu přijdou jako výborný nápad. Přenosné, rozebíratelné, omyvatelné, praktické, bezpečné před predátory. Co více může chovatel chtít? Pokud jde o izolační vlastnosti plastu, jsou stejné jako u nezateplených kachníků a kurníků. Léty chovu jsem zjistil, že nemá cenu zateplovat, když je stejně potřeba větrat. Proto mohu tyto výrobky doporučit všem malochovatelům.“ Petr Dobrý

Upozornění: všechny kachníky v naší nabídce mohou být kdykoliv snadno přestavěny na kurníky. Po odejmutí zákrytek se do vzniklých otvorů snadno instalují hřady, které jsou součástí výrobku. Současně je možné všechny kurníky vyjmutím hřadů a instalací zákrytek přeměnit na kachníky.

Doprava domků: S ohledem na zvýšené nároky na přepravu posíláme obvykle kurníky a kachníky na paletě a to již smontované. Po objednání výrobku vás budeme kontaktovat pro sjednání podrobností. Cena montáže a dopravy po ČR je 250 Kč (cena se neobjeví v košíku objednávky). Po dohodě je samozřejmě možný i osobní odběr zdarma.

|

Omlouváme se, ale v této kategorii není zatím žádné zboží